Máte otázky? Odpovíme vám

Víme, že vás určitě zajímá spousta věcí. Připravili jsme pro vás proto odpovědi na časté dotazy. Pokud zde nenajdete odpověď na svoji otázku, napište nám.

Jak se zaregistruji do služby Homedic?

Vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte na číslo 739 457 001. Domluvíme si s vámi schůzku, na které vás seznámíme s podrobnostmi. Poté si vyberete tarif, podepíšete smlouvu a absolvujete vstupní prohlídku.

Co registrací do služby Homedic získám?

Díky službě Homedic už nebudete čekat u lékaře. V pracovní dny vás doktor od 7 do 13 hodin po telefonické konzultaci přednostně vyšetří ve své ordinaci.

Od 13 až do 22 hodin v pracovních dnech a o víkendu a státních svátcích (v závislosti na vašem tarifu) pak v případě nutnosti přijede k vám domů. Po celou pracovní dobu s vámi navíc naše vyškolené operátorky zkonzultují váš zdravotní stav.

Co potřebuji k registraci?

K využívání služby Homedic musíte mít minimálně 18 let. Občané České republiky potřebují platný průkaz pojištěnce. Cizinci musí mít platné zdravotní pojištění.

Musím se registrovat jako pacient u doktora Tomáše Klobase?

Jako neregistrovaným pacientům vám ale doktor Klobas nemůže udělat 1x za 2 roky preventivní prohlídku. Navíc je pro vás služba Homedic dražší.

Chci registrovat do služby Homedic celou rodinu. Můžu?

Náš tým nemůže ošetřovat děti a mládež. Do služby tak můžete registrovat jen dospělé členy rodiny. Je to výhodné, protože při registraci 2 a více osob navíc získáte výhodnější ceny.

Jak vypadá vstupní prohlídka?

Lékař vás celkově vyšetří. Kromě toho zkontroluje poslední očkování, vyšetří zrak a sluch. Změří vám také krevní tlak, zváží vás a zkontroluje moč. Podle věku pak případně natočí a popíše EKG, vystaví žádanku na mamograf, laboratorně i fyzikálně vyšetří prostatu, provede screening krvácení do stolice nebo přímo preventivně odešle na kolonoskopii.

Kolik stojí výjezd lékaře ke mně domů?

Za tento výjezd neplatíte, je v ceně vašeho tarifu.

Jak vypadá lékařská prohlídka u mě doma?

Doktor s sebou přiveze lékařské nástroje včetně EKG, glukometru a CRP testu, který odhalí, jestli potřebujete antibiotika. Dostanete tak plnohodnotnou prohlídku, jako kdybyste ho navštívili v ordinaci.

Potřebuji si vyřídit potravinářský průkaz nebo potvrzení do autoškoly. Kolik za to zaplatím?

Také tato a další potvrzení jsou v ceně služby Homedic, neplatíte za ně tedy žádné další poplatky.

Vztahuje se služba Homedic i na vyšetření u specialistů?

V současnosti se naše služba vztahuje jen na vyšetření u praktického lékaře. Pokud budete potřebovat vyšetření u specialistů, doporučíme vám specialisty, se kterými spolupracujeme.

Přijede mě lékař vyšetřit i do Prahy?

Domácí ošetření momentálně poskytujeme pouze v Brně a okolí vzdáleném 30 kilometrů

Co se stane, když si váš lékař vezme dovolenou?

Na dobu dovolené našeho lékaře ho zastoupí jiný doktor, který vás vyšetří jak v ordinaci, tak za vámi přijede domů.

Na jak dlouho musím uzavřít smlouvu ve službě Homedic?

Nenutíme vám žádné závazky. Službu si můžete platit měsíčně. Pokud se po této době rozhodnete, že vám nevyhovuje, jednoduše ji zrušíte.